У Липоводолинській громаді ремонтують дороги + ФОТО

Влада, Громада, Дороги 14:00, 22.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

З метою поліпшення стану автомобільних доріг та підвищення безпеки руху в межах Липоводолинської громади проводиться поточний ремонт доріг загального користування місцевого значення. Проведення ремонтних робіт відбувається на умовах співфінансування. Саме з цією метою з бюджету громади виділено 2 мільйони гривень на ремонти доріг громади, а рішенням сесії від 12 липня 2022 року цю суму збільшили ще на 5 мільйонів гривень аби охопити більше ділянок дорожнього покриття.

Наразі роботи проводяться на ділянці дороги Липова Долина – Русанівка – Лучка. Наступними в черзі будуть відрізки доріг Панасівка – Суха Грунь – Московське – Беєве, Яснопільщина – Іванівка – Грабщина – Яганівка, Кімличка – Семенівка, Панасівка – Столярове. Ямковий ремонт поверхні дороги виконується державним підприємством «Дороги Сумщини» пневноструменевим методом.

Питання стану дорожнього покриття залишається болючим і важливим як для громади, так і на загальнодержавному рівні, бо економіка країни, в умовах війни особливо, залежить від ефективної логістики та стану доріг. Сподіваємось й надалі наша громада матиме змогу співпрацювати з державним підприємством «Дороги Сумщини» у цьому напрямку.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору