У Липоводолинській громаді розпочав роботу поліцейський офіцер громади

Громада, Поліція 14:03, 26.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Територію 12 старостинських округів та селища Липова Долина обслуговуватиме поліцейський офіцер громади сектору превенції Роменського РВП ГУНП в Сумській області капітан поліції Юрій Логва, повідмляють на сторінці Липоводолинської селищної ради.

Липоводолинська громада стала учасником проекту «Поліцейський офіцер громади» Національної поліції України. Зокрема, на органи місцевого самоврядування було покладено створення поліцейської станції і належних умов для роботи.

Призначений Нацполіцією правоохоронець пройшов відбір на посаду шляхом участі в конкурсі, згодом – поглиблений курс підготовки та стажування. Поліцейський офіцер постійно знаходитиметься на території громади. До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія і запобігання вчиненню правопорушень та превентивна робота (згідно Наказу МВС України № 650).

Переконані, що взаємодія поліції і громади сприятиме створенню безпечного простору, в якому кожен мешканець почуватиме себе комфортно і захищено.

Контактний телефон поліцейського офіцера Липоводолинської селищної територіальної громади:

(096) 005 59 30 – Логва Юрій Володимирович.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору