У Липоводолинській ОТГ надають соціально-психологічну допомогу

 Поділитися

Поділитися в

Ще з квітня цього року у Липоводолинській громаді діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та потребують екстреної допомоги. Тут спеціально навчені фахівці безоплатно надають оперативну і фахову допомогу тим, хто постраждав. Про це повідомляють на сайті Липоводолинської громади.

Вона миттєво реагує на будь-яке повідомлення про загрозу життю і здоров’ю людини, робить все для негайного розв’язання конфлікту, мінімізації впливу кривдника стосовно конкретного суб’єкту, інформує постраждалих осіб, де отримати медичну, соціальну, психологічну, правову допомоги для подолання наслідків насильства, надає соціально-психологічну допомогу

Також фахівцями мобільної бригади із залученням особисто старост сіл проводяться планові виїзні обстеження родин, в першу чергу, які знаходяться в складних життєвих обставинах.

До складу бригади входять: фахівці з відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей, територіального центру соціального обслуговування та старостату на території якого здійснюється виїзд.

«У ході децентралізації повноваження з надання соціальних послуг населенню передають з центрального рівня на місцевий, тобто – територіальним громадам. Ми зараз маємо більше можливостей надавати якісні соціальні послуги, адже маємо для цього ресурси, повноваження, яких не мали до об’єднання», – йдеться у повідомленні.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору