У напрямку Пирятина завершується ремонт дороги + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Поточний середній ремонт траси Р-60 «Кролевець — Конотоп — Ромни — Пирятин» добігає кінця. По всій протяжності майже 26-кілометрової ділянки завершено влаштування верхнього шару покриття зі щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА), повідомляє Автомагістраль-Південь.

Ремонт траси розпочався у червні цього року на відрізку від міста Ромни в напрямку міста Пирятин до межі з Полтавською областю км 129+309 – км 155+041.

За цей час дорожні бригади виконали наступні роботи:

  • розпушення дорожнього покриття з подальшим виправленням профілю з додаванням нового матеріалу;
  • влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом;
  • влаштування нижнього шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону;
  • влаштування верхнього шару зі ЩМА;
  • влаштування перехідно-швидкісних смуг;
  • влаштування з’їздів та примикань;

Наразі спеціалісти «Автомагістралі – Південь» проводять роботи з влаштування тротуарів на пішохідних доріжках, облаштування автобусних зупинок, відновлення водопропускних труб, встановлення бар’єрного огородження, влаштування освітлення на пішохідних переходах, нанесення дорожньої розмітки, досипання та планування узбіч та укосів, а також благоустрій території вздовж дороги.

Незабаром розпочнуться роботи зі встановлення нових дорожніх знаків.

ЗАВЕРШЕННЯ РОБІТ:

  • кінець 2021 року.

Звертаємо увагу на встановлені тимчасові дорожні знаки та необхідність дотримання правил дорожнього руху. Будь ласка, дбайте про власну безпеку та безпеку інших.

ДОВІДКОВО:

Траса Р-60 – автомобільний шлях регіонального значення загальною протяжністю 222,6 км. Проходить через великі районні центри Сумської та Полтавської областей.

Останніми роками дорожнє покриття на трасі викликало багато нарікань у водіїв через чисельні ями та колійність. Відновлення автошляху дозволить поєднати важливі районні центри двох областей якісною дорогою європейського рівня.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору