У Недригайлівській громаді пройде громадське обговорення щодо перейменування топонімів «російського походження»

Війна, Влада 09:01, 16.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

Недригайлівська селищна рада з метою позбавлення наслідків колоніального минулого оголошує проведення громадського обговорення та громадських слухань по питаннях перейменування назв населених пунктів, вулиць Недригайлівської селищної ради, названих на честь російських державних та культурних діячів, або таких, що є русизмами, або таких, що відображають російський світогляд чи пов’язані з Росією або з СРСР: с. Горькове, вулиця Рябова с.Сакуниха.

Організатор громадського обговорення – Недригайлівська селищна рада.

Громадське обговорення проводиться Недригайлівською селищною радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Сумська, 4, смт Недригайлів, Роменський район, Сумська область, 42100 та на електронну пошту селищної ради: 04390110@mail.gov.ua., або за телефоном: (0665894759).

Громадське обговорення заплановано провести в строк до 11 грудня 2022 року у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Недригайлівської селищної ради. Громадські слухання – в строк до 11 лютого 2023 року. Про час і місце проведення громадських слухань буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення на офіційному сайті селищної ради, газеті «Голос Посулля» та в громадських місцях в населених пунктів Недригайлівської селищної ради.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Недригайлівської селищної ради Федай Володимир Іванович.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради та в газеті «Голос Посулля» у визначені чинним законодавством терміни.

Підстава – розпорядження Недригайлівського селищного голови від 07.11.2022 № 98-ОД

За повідомленням сторінки Недригайлівської селищної ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору