У Недригайлівській громаді стартувало громадське обговорення щодо перейменування топонімів, пов’язаних з росією

 Поділитися

Поділитися в

Недригайлівська селищна рада оголошує проведення громадського обговорення та громадських слухань по питаннях перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Недригайлівської селищної ради, названих на честь російських державних та культурних діячів, або таких, що є русизмами, або таких, що відображають російський світогляд чи пов’язані з Росією або з СРСР:

смт Недригайлів

Першотравнева

провулок Першотравневий

Шмідта

провулок Шмідта

Горького

Мічуріна

Олега Кошового

с. Зелене

Першотравнева

с. Чемоданівка

8-Березня

с. Хоружівка

Першотравнева

Провулок Першотравневий.

смт Терни

Горького

Комарова

Чкалова

Чехова

Провулок Нахімова

Кутузова

Провулок Чайковського

8-Березня

Провулок Ломоносова

Матросова

Суворова

Пушкіна

Зої Космодем’янської

Ватутіна

Мічуріна

Провулок Лермонтова

С. Курмани

Гагаріна.

Організатор громадського обговорення – Недригайлівська селищна рада.

Громадське обговорення проводиться Недригайлівською селищною радою відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу: вул. Сумська, 4, смт Недригайлів, Роменський район, Сумська область, 42100 та на електронну пошту селищної ради: 04390110@mail.gov.ua., або за телефоном: (0502312754).

Громадське обговорення заплановано провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному вебсайті Недригайлівської селищної ради, громадських слухань в строк до 12 листопада 2022 року.

Про час і місце проведення громадських слухань буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення на офіційному сайті селищної ради, газеті «Голос Посулля» та в громадських місцях в населених пунктах Недригайлівської селищної ради.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення є начальник відділу організаційної та загальної роботи Недригайлівської селищної ради Постоєнко Ігор Іванович.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Недригайлівської селищної ради та в газеті «Голос Посулля» у визначені чинним законодавством терміни.

Підстава – розпорядження Недригайлівського селищного голови від 02.08.2022 № 66-ОД

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору