У поліції завершили досудове розслідування стосовно двох роменчан, які самовільно зайняли комунальну землю

Поліція 20:30, 12.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У ході досудового розслідування слідчі слідчого управління ГУНП в Сумській області встановили, що чоловіки не мали жодних законних прав на землю – ані власності, ані оренди. Попри це, діючи за попередньою змовою, вони навесні 2024 року засіяли територію гірчицею та соєю.

Унаслідок їхніх дій Роменській міській раді завдано матеріального збитку на 335 тисяч гривень.

 

Наразі поліцейські, за процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури, скерували до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору