У прифронтових регіонах призначатимуть керівників ОВА із воєнним досвідом – Зеленський

Влада 09:21, 7.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Президент Володимир Зеленський заявив, що в низці регіонів призначать керівників із воєнним досвідом. Не виключено, що це стосується і Сумщини.

Про це він розповів у вечірньому відеозверненні за підсумками засідання Ставки верховного головнокомандувача.За його словами, це буде посилення управлінських позицій у прикордонних та прифронтових регіонах. Він пообіцяв проінформувати про кожне призначення.

«Також посилюємо наші управлінські позиції. У низці регіонів – прикордонних особливо та прифронтових – призначаємо керівників із воєнним досвідом. Тих, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз. Про кожне таке рішення буду інформувати. Загалом варто зазначити, що ми будемо поєднувати здобутий нашими людьми досвід захисту України — воєнний досвід — із конкретною управлінською роботою на посадах у місцевій та центральній владі», — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, два тижні тому Дмитра Живицького звільнили з посади голови Сумської ОДА. Наразі обов`язки голови Сумської ОВА виконує Тарас Савченко, перший заступник екс-голови.

У ЗМІ та соцмержах останнім часом обговорюють ймовірних кандидатів на посаду голови ОВА. Серед них – генерал-майор Олександр Нестеренко, який донедавна був командувачем ОТУ «Суми». Думки громадян щодо цього кандидата розділилися на два табори: одні вважають, що у військовий час має бути керівник із військовим досвідом; інші — що посаду очільника області має обіймати досвідчений професіональний менеджер.

Зазначимо, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду президентом за поданням Кабінету Міністрів на строк повноважень президента. Кандидатури на розгляд Кабміну вносяться Прем’єр-міністром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору