У районі планують створити нові транспортні маршрути

 Поділитися

Поділитися в

Про це говорили на нараді під головування заступника голови Роменської районної державної адміністрації Валентини Назаренко.

Голова Андріяшівської територіальної громади Інна Дибчинська розповіла про ініціативу громади щодо створення нових маршрутів: «Хоминці-Андріяшівка», «Анастасівка – Андріяшівка».

«Реалізація даної ініціативи забезпечить вирішення нагальної проблеми – відсутності фактичної можливості довезення до адмінцентру громади жителів цих відділених сіл. Тому ми готові до тісної співпраці з перевізниками, райдержадміністрацією в даному напрямку», – зазначила вона.

У той же час секретар Липоводолинської територіальної громади Ростислав Савченко запевнив, що у Липоводолинській громаді проблем з доїздом до Ромен немає. Наголосив, що через селище курсує багато проміжних маршрутів: Суми-Лучка, Ромни-Харків, Ромни-Лебедин та Суми-Липова Долина.

А от більш важливим  маршрутом для жителів Липоводолинської громади є рейс «Семенівка-Ромни», який охоплює більшу половину громади. Проте на період карантину перевізник призупинив рух за цим маршрутом. Та цей перевізник запевнив, що у вересні поточного року, якщо не погіршиться епідеміологічна ситуація, рух по цьому маршруту відновить.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору