У рамках акції «День з поліцейським та рятівником» на Роменщині провели понад 20 заходів зі школярами + ФОТО

Діти, ДСНС, Поліція 11:03, 27.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

З 13 вересня по 25 вересня на території Роменського району поліцейські та співробітники ДСНС відвідали навчальні заклади освіти міста та району. Під час заходів провели інтерактивні уроки та розповіли учням про обов’язкове дотримання правил безпечної поведінки під час пожежі та роз’яснили, як діяти у разі виявлення небезпечних предметів у громадських місцях та нагадали про ПДР.

На початку кожного заходу по сигналу “Тривога” в освітніх закладах були проведені навчальні евакуації з приводу виникнення ймовірної пожежі. Школярі через аварійні виходи швидко та безпечно виходили з приміщень. Далі, на лінійці та під час інтерактивних уроків, правоохоронці та рятувальники ще раз роз’яснили дітям та вчителям, як потрібно діяти в подібних ситуаціях та нагадали про правила пожежної безпеки. А, на прикладі продемонстрованого відео пояснили, які можуть бути наслідки, якщо їх не дотримуватись.

Також, працівники поліції нагадали присутнім про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, пояснили про те, як потрібно діяти у випадках виявлення небезпечних чи підозрілих предметів залишених у громадських місцях. Та розповіли про відповідальність, яка загрожує неповнолітнім за вчинення різних правопорушень.

Полісменами та пожежниками було наочно продемонстровано спеціальну техніку, спецзасоби, що використовуються у службовій діяльності обох підрозділів. Школярі із захватом все роздивлялися та фотографувалися на пам’ять.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору