У рамках Великого Будівництва Зеленського ремонтується міжобласна дорога: з’єднаємо Сумщину та Чернігівщину трасою європейського зразка

Влада, Громада, Дороги 13:12, 14.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Нині у рамках «Великого Будівництва» Володимира Зеленського на Сумщині тривають ремонтні роботи. Зокрема, на автомобільній дорозі Р-61 Батурин – Конотоп – Суми планується відновити 7,5 км дорожнього покриття. Наразі ремонтні роботи активно ведуться біля смт Терни. У минулому році вже було відновлено 5 км дорожнього покриття на цій автомобільній дорозі.

«Реалізація програми Володимира Зеленського «Велике Будівництво» на Сумщині – це новий рівень інфраструктури в районах. Будуються школи, лікарні, амбулаторії, а до них ведуть якісні дороги, – зазначає голова облдержадміністрації Василь Хома.

Дорога Р-61 – важливий транспортний коридор, який з’єднує великі районі центри Сумської та Чернігівської областей. Раніше водіям доводилося добиратися в об’їзд через погані дороги. А тепер завдяки «Великому Будівництву» Володимира Зеленського буде відновлено шлях між двома містами області – Сумами та Конотопом.

Наразі виконуються роботи з влаштування основи з оптимальної щебеневої суміші, обробленої цементом М-20.

Підрядна організація, яка виконує роботи – ТОВ «Автомагістраль – Південь».

«Облдержадміністрація разом зі  Службою автомобільних доріг у Сумській області контролює якість та швидкість виконаних робіт», – зазначає Василь Хома.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору