У Роменській громаді готують проект рішення міської ради щодо перейменування топонімів

Влада, Громада 09:08, 11.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 9 серпня, у Роменській міській раді відбулося засідання топонімічної комісії з перейменування бульварів, вулиць, провулків, які походять від назв російських міст чи названі на честь російських і радянських культурних діячів, а також щодо визначення нових найменувань топонімів на території громади. Про це повідомляє сайт Роменської міської ради.

На засіданні комісії було узагальнено пропозиції  (зауваження), що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питання перейменування вулиць, провулків, бульварів у Роменській міській територіальній громаді. Розглянуто колективне звернення жителів с. Погожа Криниця щодо перейменування вул. 40-річчя Перемоги. А також звернення, яке надійшло до міського голови від членів редакційної колегії альманаху «Ромен» щодо зміни назви провулка Монастирський на Академічний та перейменувати частину вулиці Горького на Григорія Навроцького (від пл. Б. Хмельницького до р. Ромен).

Після жвавих обговорень члени комісії прийняли рішення: рекомендувати відділу з питань внутрішньої політики разом з відділом юридичного забезпечення Виконавчого комітету Роменської міської ради, згідно законодавчої бази підготувати проєкт рішення міської ради щодо перейменування бульварів, вулиць, провулків у Роменській міській територіальної громади, які були опрацьовані робочою групою з перейменування/дерусифікації об’єктів топоніміки Роменської міської територіальної громади та відповідною топонімічною комісією.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору