У Роменській громаді «карантинна» мобільна група перевіряє наявність «зелених» Covid-сертифікатів

COVID-19, Влада, Громада 15:01, 27.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це йдеться на сайті Роменської міської ради.

Оскільки Сумщина зараз знаходиться у червоній зоні, то і в Роменській громаді посилили контроль за дотриманням карантинних вимог. Тому для цього створена мобільна група з представників поліції, міської ради та співробітників Держпродспоживслужби.

«Передусім мобільною групою перевіряється  дотримання дезінфекційного режиму в закладах торгівлі, громадського харчування та послуг,  наявності у торгових залах розмітки щодо соціальної дистанції і дотримання маскового режиму та обмежувальних протиепідемічних заходів щодо наявності у працівників та відвідувачів закладів документів про вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Також у ході рейдів проводиться робота щодо роз’яснення суб’єктам господарювання та громадянам нових умов роботи закладів торгівлі та громадського харчування при «червоному» рівні  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України  від  09.12.2020 №1236 (зі змінами).

Наголошують, що засоби індивідуального захисту в громадських місцях та в транспорті треба використовувати правильно: закритий рот і ніс; дотримуватися соціальної дистанції 1,5 метри в місцях скупчення людей; здійснювати господарську діяльність, що підпадає під обмежувальні заходи тільки за умови наявності  у всього персоналу та відвідувачів «зелених» Covid-сертифікатів або ж працювати на винос чи здійснювати адресну доставку.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору