У Роменській громаді оголошено День жалоби за загиблими у Кривому Розі
Поділитися в
Копіювати посилання
З метою належного вшанування пам’яті загиблих мешканців Кривого Рогу, який 04 квітня атакувала рф, відповідно до Розпорядження від 05.04.2025 № 95-ОД в Роменській міській територіальній громаді 6 квітня 2025 року оголошено Днем жалоби.
На знак скорботи за загиблими українцями:
1. приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних будівлях міської ради та її виконавчих органів, підприємств, установ та організацій розміщених на території громади;
2. скасувати проведення в громаді розважально-концертних заходів, внести зміни до програм радіопередач на місцевому каналі;
3. заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі, ресторанного господарства та у громадському транспорті.
🕯Вічна і світла пам’ять жертвам російської атаки в Кривому Розі!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: