У Роменській громаді працівники міськради висадили квіти

Благоустрій 15:44, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

У Роменській громаді відбулася щорічна акція з висадки квітів. До благоустрою долучилися працівники структурних підрозділів та управлінь Роменської міської ради.

Як повідомив голова Роменської міської ради Олег Стогній, такі ініціативи є прикладом спільної відповідальності за охайний вигляд громади та створення комфортного середовища для її жителів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору