У Роменській громаді працівники міськради висадили квіти
Поділитися в
Копіювати посилання
У Роменській громаді відбулася щорічна акція з висадки квітів. До благоустрою долучилися працівники структурних підрозділів та управлінь Роменської міської ради.
Як повідомив голова Роменської міської ради Олег Стогній, такі ініціативи є прикладом спільної відповідальності за охайний вигляд громади та створення комфортного середовища для її жителів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: