У Роменській громаді працюють психологи

 Поділитися

Поділитися в

Зараз ми разом переживаємо труднощі, радіємо з перемог, сумуємо, відчуємо біль неминучих втрат, тривогу, страх, невизначеність. З цими відчуттями не можна залишатися наодинці. Психологи нашої громади готові надавати вам допомогу та підтримку.

Пам’ятайте! Звертатися за допомогою ніколи НЕ СОРОМНО. Адже ви маєте піклуватися про свій емоційний стан, про психічне здоров`я своїх дітей, рідних, знайомих.

У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Роменської міської ради працює психолог, з яким можна зв`язатися за телефонами: 0686869405; 0960192582, 0665524574 або подати заявку на зустріч за покликанням https://forms.office.com/r/ywcBWWnHgf

Також за допомогою ви можете звернутися до психолога Інклюзивно-ресурсного Центру Роменської міської ради за телефоном: 0961513692, 0954634855 або знайти корисну інформацію у телеграмканалі за посиланням: https://t.me/+tS0dMOtg2RFjYzAy

У кожному закладі освіти працює психолог, який допоможе вам, вашим дітям та рідним пережити ці нелегкі часи, максимально зберігаючи спокій.

Звертайтеся! Не мовчіть! Разом ми СИЛА!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору