У Роменській громаді пройдуть громадські обговорення щодо перейменування вулиць

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляють на сайті Роменської міської ради.

Перелік назв вулиць, які пропонуються до перейменування.

Зауваження та пропозиції (з відповідним обґрунтуванням) надсилаються на електронну пошту із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові(фіз. особи) та адреси протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на електронну пошту відділу з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради: vp@romny-vk.gov.ua.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення буде проходити у формі консультацій з громадськістю у період  з 8 липня 2022 року до 8 серпня 2022 року.

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення можна отримати в Роменській міській раді за адресою: 42000, б-р Шевченка, 2, м. Ромни, Сумська область, каб. № 19; електронна пошта: vp@romny-vk.gov.ua, телефон: (05448) 5-32-78. Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – Хуторна Віта, в.о. начальника з питань внутрішньої політики Виконавчого комітету Роменської міської ради.

Результати громадського обговорення будуть оприлюдненні на офіційному сайті Роменської міської ради за посиланням: https://romny-vk.gov.ua/ протягом 5 днів після проведення громадських слухань.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору