У Роменській громаді пройшли вшанування до 80-х роковин трагедії у Бабиному Яру

Громада, Дата 17:08, 29.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

29 вересня виповнюється 80 років трагедії Бабиного Яру – масових розстрілів мирного населення, вчинених нацистами під час окупації міста Київ у 1941-1943 роках.

Сьогодні керівництво Роменської міської територіальної громади спільно з головою іудейської громади Майєю Феденко  під загальним гаслом «Бабин Яр – 80. Жива пам’ять» вшанували пам’ять про трагічні події Другої світової війни та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку розстріляних євреїв у с.Піски.

Бабин Яр – найвідоміший, проте не єдиний символ Голокосту в Україні. Знищення людей за національною, етнічною, расовою, культурно-релігійною та класовою ознаками стало своєрідною «візитною карткою» тоталітарних режимів, що панували у минулому столітті на українських землях і залишили свої криваві відбитки по всій території нашої країни.

Схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які усіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям.

Пам’ять про Бабин Яр, Голокост, інші трагедії, організовані тоталітарними режимами, повинна спонукати суспільства, нації і держави до миру та поваги до людської гідності.

Сайт Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору