У Роменській громаді провели мітинг з нагоди Дня пам’яті захисників України + ФОТО

Влада, Громада, Дата 12:40, 29.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні українці по всьому світові схиляють голови… 

29 серпня 2014 роцку в «Іловайському котлі» держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Тому, Указом Президента України від 23 серпня 2019 року саме цей день встановлено, як День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля соняшника, що стали вівтарем свободи. Тож символом пам’яті вважається саме квітка соняха.

У зв’язку із скорботною датою у місті Ромни біля Стелли Пам’яті загиблих учасників АТО відбувся мітинг, який зібрав усіх, хто вважає за свій обов’язок вшанувати пам’ять військовослужбовців-роменців та всіх полеглих у Російсько-українській війні.

Словами не передати ту біль, яка випала на долю родин загиблих. Із сльзами на очах Валентина ПИПА, мама загиблого Сергія АВРАМЕНКА, зачитала свій вірш, який зворуших навіть кремезних чолоків.

У своїх виступах очільник громади Олег СТОГНІЙ та депутат Сумської обласної ради Дмитро КІРЮХІН підкреслили, що війна, на жаль, ще триває та наш обов’язок – пам’ятати про вчинки наших захисників, адже вони відділи своє життя заради нашої з Вами свободи та свободи майбутніх поколінь. Для кожного з нас вони є прикладом патріотизму, мужності, братерства та самопожертви.

Вшанувати пам’ять полеглих воїнів також прийшли учасники антитерористичної операції та ООС, депутати різних рівнів, представники трудових колективів, правоохоронних органів, військовослужбовці, жителі та гості громади.

Пам’ятаємо тих, хто стояв на смерть за кожного з нас, за те, щоб майбутні покоління мали гідне життя в незалежній Україні та робили Україну кращою. Сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни й серед них жителі Роменщини. Кожного з них згадали під час хвилини мовчання:

  • Авраменко Сергій Григорович
  • Дудка Юрій Андрійович
  • Дудка Володимир Андрійович
  • Костюк Олег Олександрович
  • Площик Роман Вікторович
  • Приходько Олексій Олегович
  • Симоненко Дмитро Миколайович
  • Федоряка Петро Вікторович
  • Хроленко Євгеній Миколайович

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Сайт Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору