У Роменській громаді утворили 15 старостинських округів, Зарудянський – ліквідували

Влада, Громада 10:03, 27.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

За таке рішення проголосували депутати на сесії Роменської міської ради.

Якщо до цього у громаді було 16 старостинських округів, то тепер – 15. Зарудянський округ приєднали до Погожокриницького.

Які села входять до округу:

1) Коржівський старостинський округ з центром у с. Коржі, що складається з с. Коржі, с. Зеленівщина, с. Піски, с. Садове, с. Ярмолинці;

2) Великобувнівський старостинський округ з центром у с. Великі Бубни, що складається з с. Великі Бубни, с. Матлахове, с. Посад;

3) Бобрицький старостинський округ з центром у с. Бобрик, що складається з с. Бобрик, с. Лукашове, с. Новокалинівка, с. Біловодське;

4) Довгополівський старостинський округ з центром у с. Довгополівка, що складається з с. Довгополівка, с. Левченки, с. Кропивинці, с. Москівщина, с. Овлаші;

5) Плавинищенський старостинський округ з центром у с. Плавинище, що скаладається з с. Борозенка;

6) Ріпчанський старостинський округ з центром у с. Ріпки, що складається з с. Ріпки, с. В’юнне, с. Мокіївка;

7) Галківський старостинський округ з центром у с. Галка, що складається з с. Галка, с. Плужникове, с. Заїзд, с. Ведмеже;

8) Рогинський старостинський округ з центром у с. Рогинці, що складається з с. Рогинці, с. Авраменкове;

9) Погожокриницький старостинський округ з центром у с. Погожа Криниця, що складається з с. Погожа Криниця,с.  Галенкове, с. Яковенкове, с. Степурине, с. Заруддя, с. Велике, с. Мале;

10) Біловодський старостинський округ з центром у с. Біловоди, що складається з  с. Біловод, с. Веселий Степ, с. Марківське, с. Москалівка, с. Попівка;

11) Пустовійтівський старостинський округ з центром у с. Пустовійтівка, що складається з с. Пустовійтівка, с. Вовківці, с. Герасимівка, с. Кононенкове, с. Сененкове, с. Загребелля, с. Зінове, с. Правдюки, с. Шилівське, с. Скрипалі;

12) Гришинський старостинський округ з центром у с. Гаврилівка, що складається з с. Гаврилівка, с. Королівщина, с. Миколаївське, с. Ненадіївка, с. Салогубівка, с. Чижикове,

13) Миколаївський старостинський округ з центром у с. Миколаївка, що складається з с. Миколаївка, с. Горове, с. Житнє, с. Калинівка, с. Погреби;

14) Малобубнівський старостинський округ з центром у с. Малі Бубни, що складається з с. Малі Бубни, с. Бацмани;

15) Перехрестівський старостинський округ з центром у с. Перехрестівка, що складається з с. Перехрестівка, с. Бойкове, с. Зюзюки, с. Кашпури, с. Кузьменкове, с. Левондівка, с. Малярівщина, с. Олексіївка, с. Савойське.

Старостинські округи закріпили за старостами Виконавчого комітету Роменської міської ради:

1) Коржівський старостинський округ за Безштаньком Віктором Миколайовичем;

2) Великобувнівський старостинський округ за Бушою Любов Яківною;

3) Бобрицький старостинський округ за Даниленком Леонідом Миколайовичем;

4) Довгополівський старостинський округ за Зварич Оленою Євгеніївною;

5) Плавинищенський старостинський округ за Гриценко Оксаною Олексіївною  ;

6)  Ріпчанський старостинський округ за Корнухом Юрієм Петровичем;

7) Галківський старостинський округ за Кузьменком Русланом Вікторовичем;

8) Рогинський старостинський округ за Проценко Ларисою Віталіївною;

9) Погожокриницький старостинський округ за Рекун Миколою Миколайовичем;

10) Біловодський старостинський округ за Саєнком Володимиром Володимировичем;

11) Пустовійтівський старостинський округ за Сорокою Віктором Михайловичем;

12)  Гришинський старостинський округ за Хачко Валентиною Іллівною;

13) Миколаївський старостинський округ за Подрєзом Сергієм Івановичем;

14) Малобубнівський старостинський округ за Юркевич Оленою Миколаївною;

15) Перехрестівський старостинський округ за Ященко Олексієм Миколайовичем.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору