У Роменській громаді від COVID-19 помер 51-річний чоловік
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулого тижня у Роменській громаді помер один хворий з COVID-19.
Це чоловік віком 51 рік, який мав супутні хронічні захворювання і не був щеплений проти COVID-19 протягом останніх 12 місяців, повідомляє Сумський обласний центр профілактики та контрою хвороб.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: