У Роменській громаді відбулася нарада зі старостами

Влада, Громада 10:11, 25.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 березня, в Роменській міській раді відбулася нарада при міському голові Олегу СТОГНІЮ зі старостами Виконавчого комітету Роменської міської ради.
У засіданні взяли участь заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому, керівники та представники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Ромни», управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, Роменського міського центру соціальних служб, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління житлово-комунальним господарством, КП «Комбінат комунальних послуг».
Під час обговорення піднімалися питання щодо забезпечення медикаментами, реєстрації переселенців, надання гуманітарної допомоги, благоустрою територій та ін.
Керуючий справами виконкому, Наталія МОСКАЛЕНКО, зауважила, що для забезпечення медичними препаратами, мешканці громади, які потребують їх для лікування та підтримання здоров’я, повинні звернутися особисто до свого сімейного лікаря.
Роз’яснення щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб надала заступник начальника УНСЗ Вікторія ГОНЧАРЕНКО: хто може отримати довідку ВПО  та про порядку оформлення і видачі довідки .
У ході засідання, староста Миколаївського старостату Сергій ПОДРЄЗ підняв питання щодо загрози паління сухої трави. На що міський голова Олег СТОГНІЙ гостро зауважив, що спалювання сухостою у військовий час може бути прирівняне до диверсії. Крім того, що палії порушують законодавство, шкодять довкіллю та усьому живому, їхні дії можуть бути розцінені, як подання світлових сигналів або знаків для авіації.
Очільник громади подякував присутнім, що всі на місцях та сумлінно виконують свої посадові обов’язки.
За результатами засідання були надані відповідні доручення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору