У Роменській громаді відбувся «діалог» між представниками духовенства УПЦ та ПЦУ

 Поділитися

Поділитися в

Протягом майже двох тижнів у Роменській громаді працювала робоча група, яку створили «для діалогу з духовенством Роменської міської територіальної громади». Про це йдеться на сайті Роменської міської ради.

Зустріч проводив секретар міської ради, голова робочої групи – В’ячеслав Губарь. У брали участь члени робочої групи: депутати Роменської міської ради, працівники виконкому та запрошені представники духовенства Української Православної Церкви та Православної Церкви України.

За словами депутата Роменської міської ради, Андрія Перезви, питання набуло широкого суспільного резонансу й тому вкрай важливо не допустити конфлікту на території громади.

«Ми, як представники місцевого самоврядування, не маємо права впливати на волевиявлення громадян стосовно віри. Але хочемо порозуміння серед священнослужителів різних конфесій у такий надважкий час для України», – зазначив голова робочої групи, секретар міської ради В’ячеслав Губарь.

«Прийшла біда на нашу землю і ніхто не міг подумати, що росія буде воювати проти нашої держави. Це велика скорбота і велике горе – гинуть люди, діти, руйнуються наші храми. Але ще йде і друга війна по всій Україні. Натомість заявляю, що наша церква незалежна в управлінні й не є церквою московського патріархату», – зауважив один з представників УПЦ.

Але, не дивлячись на ці заяви від УПЦ, позиція представників ПЦУ залишається непохитною, щодо підпорядкованості їхньої церкви, повідомляють на сайті Роменської міської ради.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору