У Роменській громаді вшанували пам’ять Великого Кобзаря + ФОТО

Влада, Дата 16:09, 9.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 9 березня, з нагоди 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка  керуючий справами виконкому, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови Роменської районної ради, депутати обласної та міської рад, працівники відділів Виконавчого комітету РМР, структурних підрозділів РМР та небайдужі мешканці громади з глибокою повагою та шаною поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзаря.

Відчуття спільної єдності, гордість за свою націю та невмирущу творчість українського поета доводять, що національна свідомість важлива для розвитку країни та її майбутнього.

За свої 47 років життя Тарас Шевченко став відомим творцем, мислителем, а головне – борцем за незалежність України. Його палке слово, пройняте любов’ю до свого народу, нині залишається життєдайним джерелом, потужним стимулом національного і духовного відродження України.

Вшанування пам’яті величної постаті українського народу, є свідченням того, що мешканці громади пам’ятають свою історію та шанують національних Героїв. А творчість Шевченка Т.Г. підтримує вільний дух і незламну волю українського народу у боротьбі з окупантом.

За повідомленням Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору