У Роменській громаді з’явилися нові пропозиції щодо подальшого перейменування топонімів «російського походження»

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 3 січня, відбулося чергове засідання робочої групи, яка працює з перейменування об’єктів топоніміки Роменської міської територіальної громади, які мають у назві «російський слід».

Члени комісії опрацьовували пропоновані назви щодо зміни того чи іншого об’єкта топоніміки, врахували й узагальнили всі озвучені під час зустрічей пропозиції та зауваження.

Отож, жителі Пустовійтівки запропонували перейменувати вулицю Травневу на вулицю Віталія Малиша, загиблого українського захисника, уродженця даного села.

А від ініціативної групи щодо перейменування 2-го провулка Монастирської на Академічний узвіз та інших, які виникали в процесі обговорення.

Керуюча справами виконкому Наталія Москаленко наголосила, що перейменування об’єктів топоніміки Роменської громади повинно відбуватися у відповідності до чинного законодавства. Також зауважила, що на сьогодні можна вже підбити підсумки робочої групи щодо розгляду поданих від громадян звернень.

Тож, найближчим часом ці питання передадуть на розгляд комісії з перейменування об’єктів топоніміки Роменської громади. А потім їх винесуть на громадське обговорення.

Протягом місяця робоча група провела 3 засідання за участі істориків, краєзнавців, філологів, співробітників структурних підрозділів виконавчого комітету, представників громадських інституцій та депутатського корпусу. Також розглядалися пропозиції жителів громади щодо перейменування певних об’єктів топоніміки.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору