У Роменській лікарні знайшли «винних» за збирання плати за безкоштовні послуги

Медицина 15:36, 24.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє у соцмережі Володимир Даценко, який і підняв цю тему до рівня НЦЗУ.

«Роменська ЦРЛ повідомила НСЗУ, що винними за збирання плати з пацієнтів за надання безкоштовних послуг рентегену є… сімейні лікарі. Які видавали “неправильні” направлення на проходження медичного обстеження. Ну а в ЦРЛ нібито і вибору не лишалося. На щастя, керівництво ЦРЛ вчасно це все свавілля “помітило” і провело роз’яснювальну роботу з сімейниками. Тепер пацієнтам мають давати правильні електронні направлення і брати гроші не будуть (але без згоди пацієнта і раніше гроші не можна було брати)», – написав Володимир Даценко.

Також чоловік додає, що бізнесмен, який продавав плівки в ЦРЛ, уже відомвиввся від орендованої площі біля рентген-кабінету.

«Раджу завжди думати кому і за що ми платимо. Будь-яка оплата послуг без надання належних платіжних документів це мовчазна згода. А якщо мовчати, то нічого і не зміниться. Всім міцного здоров’я», – пише чоловік.

Нагадаємо, до НЦЗУ звернувся Володимир Даценко щодо того, що в Роменській ЦРЛ йому довелося оплатити рентген-знімок. У результаті – Національна служба здоров’я попросила Роменську райлікарню повернути гроші пацієнту за оплату рентгенівського знімка. Бо ця послуга оплачується з бюджету і має бути безплатною.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору