У Роменській МАН відзначили талановиту молодь

Діти, Освіта 16:00, 20.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

17 січня Роменська міська Мала академія наук учнівської молоді стала осередком подвійного свята з нагоди Дня дітей-винахідників – проведення інтерактивного заходу «Маленькі Едісони» та урочистого нагородження найактивніших учасників освітніх інтенсивів обласної програми «Молода генерація Сумщини».

Захід розпочався з захопливої подорожі у світ науки та винахідництва. Юні гості ознайомилися з діяльністю наукових секцій Роменської МАНУМ, взяли участь у вікторині, хімічному експерименті та  спробували свої сили у розв’язанні творчих завдань. Під час заходу було продемонстровано «Проєкт електронного візуального термометра», розроблений вихованцем секції автоматизації з елементами 3D-моделювання Кравченком Іваном.

Кульмінацією свята стала урочиста церемонія нагородження найактивніших учасників освітніх інтенсивів обласної програми «Молода генерація Сумщини».

Директор Роменської МАНУМ Оксана АНДРУЩЕНКО вручила солодкі подарунки Шевченку Богдану, учню Роменської ЗОШ І-ІІІ ст. № 11, Кліщенко Анні, учениці Роменського ліцею № 4 ім. Тетяни Маркус, Городецькій Вероніці, учениці Бобрицького ЗЗСО РМР, Мисюрі Ангеліні та Ленцю Олександру, учням Миколаївського ЗЗСО РМР.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору