У Роменській міській раді відбулася зустріч із родинами зниклих безвісти та військовополонених

Війна, Влада 10:15, 21.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Роменській міській раді відбулася конструктивна зустріч із родинами зниклих безвісти та військовополонених.

Міський голова Олег СТОГНІЙ разом із керуючою справами виконкому Наталією МОСКАЛЕНКО, членами Молодіжної ради та представниками громадських організацій обговорили важливі питання, які турбують родини, вислухали їхні пропозиції, прохання та переживання.

Учасники домовилися про подальшу співпрацю для посилення допомоги цим сім’ям, а також про активніше залучення молоді до волонтерських ініціатив і проєктів, спрямованих на підтримку військовополонених та зниклих безвісти.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору