У Роменській міській територіальній громаді відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з дзюдо

Спорт 08:12, 9.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Днями в Роменській міській територіальній громаді відбувся відкритий чемпіонат Сумської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2010-2011 та 2012 – 2014  років  народження.

У змаганнях взяли участь близько 170  учасників із міст Суми, Шостка, Охтирка, Тростянець, Кролевець, Конотоп, Кременчук, Лохвиця, команда Роменської міської територіальної громади, смт. Срібне, смт. Недригайлів та с. Комиші (Охтирського району).

Роменські дзюдоїсти гідно представили свою громаду і вибороли наступні призові місця:

І місце  – Єлизавета КОВТУН 52 кг, Гліб АГЕЄНКО 50 кг, Захар ПРИМАК 46 кг,  Дарина АРТЮХ 44 кг, Матвєй ДОРОШЕНКО 42кг, Діана АРТЮХ 40 кг, Катерина АРТЮХ 40 кг, Кіріл КУХАР 34 кг, Тетяна КАНАКОВСЬКА 36 кг.

ІІ місце –  Артем МАРТИНІШИН 73кг, Назар КУЗЬМЕНКО 48 кг, Володимир БОНДАРЕНКО 46 кг, Дмитро ЧОНІ 42 кг.

ІІІ місце – Артур ГИРЯ 55 кг, Андрій ТАРАСЕНКО 42 кг, Владислав ЛУКАШ 42 кг. Максим ПРОКОПЕНКО 42 кг.

У підсумку змагань перше командне місце посіла команда Роменської ДЮСШ ім. В.Гречаного.

По закінченню  чемпіонату  переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Федерації дзюдо Сумської області, цінним подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Команду Роменської міської територіальної громади підготували тренери-викладачі Роменської ДЮСШ ім. В. Гречаного Олександр і Дмитро БОГУШІ.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору