У Роменській РДА радилися, як організувати перевезення на приміських автобусних маршрутах в межах нового району

 Поділитися

Поділитися в

Згідно розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі територій Конотопського, Охтирського, Роменського, Сумського, Шосткинського районів» від 30.03.2021 №191-ОД, департаментом розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації проведено інвентаризацію маршрутної мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі територій новоутвореного Роменського району. У результаті – до Роменської районної державної адміністрації передали документи, що стосуються організації перевезень на таких маршрутах.

«Наше першочергове завдання – проаналізувати існуючу маршрутну мережу району та вжити всіх необхідних заходів для подальшого забезпечення належної організації пасажирських перевезень», ‒ зазначила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Валентина Назаренко.

На нараді в Роменській РДА переглянули паспорти маршрутів, умови та строки визначені договорами про організацію перевезень за кожним маршрутом. А також розглянули питання щодо складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автомобільних маршрутах загального користування.

Начальник відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та екології Роменської районної державної адміністрації Людмила Федько зазначила, що для забезпечення безперебійного перевезення населення першочерговим завданням є проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування: Недригайлів-Деркачівка та Недригайлів-Саєве.

За повідомленням сайту Роменської РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору