У Роменській РДА відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії + ФОТО

Безпека, Влада 12:07, 8.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Під головуванням першого заступника голови Роменської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Валентини НАЗАРЕНКО проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Роменській районній державній адміністрації.

У засіданні комісії взяли участь: спеціалісти Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, представники філії “Сумське лісове господарство” ДП “Ліси України”, Роменського дочірнього агролісогосподарського підприємства “Роменський агролісгосп” та територіальних громад району.

Під час засідання комісії були розглянуті питання щодо виконання проведення кампанії по пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин на території Роменського району у 2024 році, особливості проведення обліку чисельності мисливських тварин в мисливських угіддях району в період воєнного стану та визначення безпечних площ та формування груп з наземного розподілу пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

 

«Для боротьби зі сказом спеціалістами Держпродспоживслужби та державної лікарні ветмедицини виконуються комплекс антирабічних ветеринарно-санітарних заходів, направлених на профілактику та ліквідацію захворювання, що передбачає вакцинацію домашніх тварин, сільськогосподарських тварин – при спалахах захворювання», – повідомив начальник Роменської районної державної лікарні ветеринарної медицини Сергій КОЛОША.

«Враховуючи безпекову складову по Роменському району визначені та затверджені площі лісових та мисливських угідь для проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу, загальною площею 3259 км2, а саме: Роменська ОТГ – 810,37 км2, Липоводолинська ОТГ- 518, 919 км2, Недригайлівська ОТГ – 535,75 км2, Андріяшівська ОТГ – 484,15 км2, Вільшанська ОТГ – 200,38 км2, Коровинська ОТГ – 163,87 км2, Синівська ОТГ – 274,081 км2, Хмелівська ОТГ – 271,48 км2», – інформувала Валентина НАЗАРЕНКО.

За результатами засідання представникам Роменського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Роменський агролісгосп» та Філії «Сумське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» доручено протягом квітня – травня провести облік чисельності мисливських тварин в мисливських угіддях району.

Головам територіальних громад рекомендовано забезпечити участь старост в кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин сказу на території відповідних старостинських округів та узгодити склад робочих груп, а також розробити і затвердити програми по регулюванню чисельності безпритульних тварин в населених пунктах, з урахуванням вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

За повідомленням Роменської РДА

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору