У Роменському будинку культури відкрилася виставка майстрині Світлани Бондар «Майстерня доброти» + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 січня, в художній галереї МБК відкрилась виставка робіт майстрині з с. Ярмолинці Світлани Бондар «Майстерня доброти».

Пані Світлана працює в Ярмолинському сільському клубі. Активна, добра, творча завідувачка клубу проводить активну роботу з дітьми, молоддю та іншими відвідувачами закладу.

З появою карантину виникла потреба дистанційної роботи. Тож Світлана захопилась виготовленням справжнього українського оберегу мотанки. Почавши виготовляти обереги пішла далі, та створила в клубі інсталяцію справжньої «Української хати». Куди односельчани та й сама Світлана стягували все, що залишалось по закромах. В колекції з’явились старовинні вишиті сорочки, рушники, картини, подушки, скрині, прялки та інше.
Майстриня своїми руками виготовила велику кількість мотанок, ляльок, сплела спицями і гачком квіти, іграшки та казкових героїв. Особливо цікавим є в’язаний город, про який склали казку «Йде гарбуз по городу (на новий лад)»
З повномасштабним вторгненням Світлана разом з іншими дівчатами почали виготовляти та передавати на фронт обереги, для наших захисників. Одним з найважливіших оберегом став Сонячний кінь.
Експозиція наповнена цікавими виробами, які випромінюють всю любов, тепло та радість,що вклала в них майстриня. Роменців запрошують познайомитись з «Українською хатою»…
За повідомленням Роменського міського Будинку культури
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: