У роменському Міжрегіональному центрі – другий випуск водолазів + ФОТО

 Поділитися

Поділитися в

Днями у новозбудованому водолазному комплексі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України завершився тримісячний навчальний курс «Водолаз 3-го класу». 18 чоловік з різних куточків України отримали професію водолаза.

Серед новоявлених професіоналів водолазної справи більшість представників рятувального відомства. Наряду з ними після проходження теоретичного та практичного курсу, фінального складання іспитів, свідоцтва державного зразка отримали також 4 представники Національної поліції. Ще 7 водолазних спеціалістів ДСНС України пройшли тримісячну перепідготовку за професією «Водолаз».

Ці кваліфіковані спеціалісти будуть забезпечувати порятунок людей на водоймищах, проводити будь-які підводно-технічні роботи та підводне розмінування територій, кваліфіковано надавати першу домедичну допомогу. Для Національної поліції України – це ще й можливість пошуку речових доказів у водоймищах. Ті, хто не планує працювати у силових відомствах, зможуть приносити користь народному господарству – працювати, наприклад, в портах чи на кораблях, обстежувати дно річок, озер, морів, океанів, ліквідовувати аварії суден та виконувати інші роботи у цьому напрямку.

За повідомленням МЦШР ДСНС України в Сумській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору