У Роменському районі капітально ремонтують дорогу регіонального значення

Дороги 15:16, 6.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на території Роменського району триває будівництво автомобільних доріг Н-07 Київ – Суми – Юнаківка та Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, повідомляють на сайті Сумської ОДА.

Підрядник ТОВ «Автомагістраль південь» на ділянці 244+000 автомобільної дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка повністю виконав роботи з укладання органо-мінеральної суміші (СФОВ) та влаштування шару з асфальто-бетонного крупнозернистого покриття протяжністю 11 км.

Наразі ведуться роботи з укладання асфальто-бетонного дрібнозернистого покриття, установки бортового каменю, влаштування прикрайкових лотків, бордюру та з’їздів, зміцнення узбіч.

На автомобільній дорозі регіонального значення Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин на ділянці 129+300 виконані роботи з виправлення профілю основ з додаванням нового матеріалу, влаштування основи дорожнього покриття з оптимальної щебенево-піщаної суміші обробленої цементом М20 та нижнього шару покриття товщиною 10 см із гарячої крупнозернистої асфальтобетонної суміші протяжністю 3 км.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору