У Роменському районі обговорили посилення безпеки об’єктів інфраструктури та готовність до надзвичайних ситуацій
Поділитися в
Копіювати посилання
У Роменській районній державній адміністрації відбулося засідання штабу району територіальної оборони під головуванням голови Роменської РДА – начальника районної військової адміністрації Валентини Назаренко.
Під час наради розглянули низку актуальних питань, серед яких — безпекова ситуація на території району, посилення протиповітряного захисту об’єктів залізничної галузі, функціонування системи оповіщення, стан укриттів та організація евакуаційних заходів на об’єктах транспортної інфраструктури.
Окрему увагу приділено виконанню мобілізаційних завдань, а також нарощуванню захисту об’єктів електричної та теплової енергії, централізованого водопостачання, водовідведення і газопостачання.
Крім того, учасники засідання обговорили Алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ураженням об’єктів паливно-енергетичного комплексу, задля забезпечення оперативного реагування та мінімізації можливих наслідків.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: