У Роменському районі перевищений епідпоріг ГРВІ
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні поріг середнього рівня інтенсивності епідпроцесу ГРВІ був перевищений в цілому по області (на 2,1 %),Роменському районі (на 1 %). Про це повідомляє Сумський обласний центр профілактики хвороб.
Кількість випадків грипу зросла з 45 до 64: у Сумській громаді – 36, Шосткинській – 11, Охтирській –4, Білопільській – 3, Лебединській – 3, Чернеччинській – 2, Зноб-Новгородській – 1, Кириківській – 1, Тростянецькій – 1, Комишанській – 1, Липоводолинській – 1.
Спільно із закладами охорони здоров’я Сумський обласний ЦКПХ проводить постійний епідеміологічний моніторинг для ефективного реагування та впровадження протиепідемічних заходів, де це необхідно.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: