У Роменському районі відбудеться туристичний зліт

Туризм 17:44, 2.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 2 липня на робочій нараді з посадовцями Роменської районної державної адміністрації та представниками Коровинської сільської ради обговорювалося питання організації та проведення у серпні на базі Коровинської сільської ради відкритого туристичного зльоту молоді команд Роменського району, йдеться на сайті Роменської РДА.

«Протягом останніх 5 років прибічники здорового відпочинку збиралися на території Коровинської сільської ради, щоб помірятися силами у різних видах спорту, позмагатися за першість у конкурсах» – зазначила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Коровинської сільської ради Оксана КУЧЕРЕНКО.

У цьому році організатором заходу виступить Роменська районна державна адміністрація.

«Туризм є надзвичайно ефективною системою виховної роботи, більш комплексним видом формування здорової людини. Він розширює кругозір, збагачує життя, є найкращим засобом пізнання краси природи, екологічної та естетичного, фізичного виховання молоді», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

Під час наради обговорили Положення, програму зльоту і загальні умови проведення змагань, визначили склад оргкомітету та суддівської колегії, витрати на проведення зльоту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору