У Роменському районі захворюваність на грип та ГРВІ почала знижуватися

Здоров'я 09:47, 23.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомила Ірина Купрієнко – головний державний санітарний лікар Сумської області.

За минулий тиждень  в області на грип та ГРВІ захворіли 2550 осіб. Це на 14% менше, ніж попереднього тижня. Показник становить 246,7 випадків на 100 тис. населення, що на 10,5% нижче, ніж торік.

Зниження захворюваності зафіксовано в усіх районах:

🔹  Роменський — на 16,1%

🔹Сумський — на 11,7%

🔹 Охтирський — на 8,2%

🔹 Шосткинський — на 7,2%

🔹  Конотопський — на 6,8%

На звітному тижні пороги середнього рівня інтенсивності епідпроцесу ГРВІ не були перевищені в жодній громаді області. Захворюваність у Вільшанській громаді опустилась нижче епідемічного порогу, у зв’язку з чим місцевій владі було рекомендовано скасувати обмежувальні та протиепідемічні заходи.

Кількість випадків грипу зменшилась з 38 до 21:

Сумська 13, Шосткинська 4, Лебединська 3, Білопільська 1.

Кількість госпіталізацій також зменшилась — 116 осіб проти 156 тижнем раніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору