У Роменському ЦНАПі відкрили інформпункт для підприємця, видаватимуть водійські посвідчення та реєструватимуть транспорт + ФОТО

Суспільство 10:02, 17.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Роменському ЦНАПі, який працює вже чотири роки, з’явилися нові послуги. Там запрацював Інформаційний пункт підприємця і станція з видачі водійських посвідчень та реєстрації транспорту.

«Інформаційний пункт – це єдине вікно, де підприємець може дізнатися про можливості для відкриття своєї справи та розвитку наявного бізнесу», – повідомляють на сторінці Роменського ЦНАПу.

Завдяки спільним зусиллям та плідній співпраці з Регіональним сервісним центром Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ в Сумській області ми розпочинаємо роботу в програмно-апаратному комплексі для видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Наразі спеціалісти цього центру надають більше 220 адміністративних послуг, запроваджені комплексні послуги, такі як Є-Малятко та ID-14, всі види соціальних послуг, послуги з реєстрації актів цивільного стану, місця реєстрації громадян, реєстрації майна та бізнесу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору