У Роменському ЦНАПі запрацює «Єдине вікно Ветерана» + ФОТО

Громада, Послуги 10:03, 25.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Незабаром у ЦНАП м. Ромни запрацює «Єдине вікно Ветерана», де будуть надаватися адміністративні послуги ветеранам, членам їхніх сімей та родин полеглих воїнів.

Тож днями до ЦНАП м. Ромни особисто завітали  директор Департаменту соціального захисту Міністерства у справах ветеранів України Руслан ПРИХОДЬКО та заступник директора директорату соціального захисту Міністерства у справах ветеранів Руслан КУЧУК для узгодження кроків співпраці, розроблення алгоритму належних умов та дієвих механізмів для якісної реінтеграції українських Захисників і Захисниць у суспільство.

В ході зустрічі керівництво громади та представники ЦНАП презентували гостям «Єдине вікно ветерана», проєкт комплексної послуги для ветеранів, домовилися про подальшу спільну взаємодію над створенням відповідних умов  роботи «Єдиного вікна» у ЦНАП м. Ромни.

Приємно зазначити, що в нашій області ми є першими хто запроваджує даний пілотний проєкт. Працюємо задля розвитку нашої громади та забезпечення якісними послугами мешканців.

За повідомленням сайту Роменської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору