У Роменському військкоматі вже готуються до осіннього призову + ФОТО

Суспільство 10:08, 31.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомляє Роменський районний територіальний центр комплектування та СП.

Так нещодавно у Роменській ЦРЛ пройшов медичний огляд призовників.

«Деякі з них були визнані придатними до військової служби та отримали повістки на призовну комісію. Деякі отримають повістки після проходження додаткового медичного обстеження», –  йдеться у повідомленні.

Юнаки, які раніше пройдуть медичну комісію та відповідне вивчення, матимуть змогу обрати місце проходження строкової служби.

П. 8 ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» визначено: якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з початку відповідного призову.

Юнаки, які будуть ігнорувати вимоги законодавства та ухилятися від проходження призовної комісії будуть притягнуті до відповідальності згідно із законодавством.

Порушення правил військового обліку тягнуть за собою накладення штрафу від 850 грн. до 1700 грн. (ч. 2 ст. 210 КУпАП).  Ухилення від призову карається обмеженням волі на строк до трьох років (ст. 335 ККУ).

Також у Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості інструктор відділення рекрутингу та комплектування Роменського РТЦК та СП провів роз’яснювальну роботу щодо військової служби за контрактом в ЗС України.

Нагадаємо, що осінній призов громадян України на строкову військову службу розпочинається з 1 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору