У Роменському ВПУ пройшли спортивні змагання серед працівників + ФОТО

Освіта, Спорт 10:08, 12.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

10 січня на базі Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ пройшли змагання серед працівників освітнього закладу, організовані і проведені керівником Центру військово-патріотичного виховання Олексієм Гордієнком, викладачем предмету «Захист України» Юрієм Тельцовим та медпрацівником Людмилою Салій.

Викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники училища, з яких було сформовано 3 команди, змагалися у турнірах з шахів та шашок, настільному тенісі, дартсу, стрільбі з пневматичного пістолету та лазерного автомату, а також у наданні домедичної допомоги постраждалим.

У ході змагання працівники училища показали, що вони не лише добре справляються зі своїми професійними обов’язками, а й уміють з користю відпочивати, мають не погану фізичну підготовку і можуть в будь-який момент надати необхідну допомогу тому, хто її потребує.

Команди вели чесну і напружену боротьбу, але, за результатами семи конкурсів, перемогу виборола команда «Переможці» у складі: майстри виробничого навчання Володимир Вовк, Еміне Красота, Юлія Степаненко, Євгенія Новікова та інженер з охорони праці Олександр Зиблий.

Всі учасники отримали заохочувальні призи.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору