У Роменську громаду привезли чергову партію гуманітарної допомоги

 Поділитися

Поділитися в

Управління соціального захисту населення Роменської міської ради повідомляє, що 08 червня 2022 року Роменська міська територіальна громада отримала продовольчі набори з продуктами тривалого зберігання відповідно до Урядової постанови від 20 березня 2022 року № 328 «Деякі питання забезпечення населення продовольчими товарами тривалого зберігання та санітарно-гігієнічними товарами в умовах воєнного стану» та розпорядження голови Сумської обласної військової адміністрації від 19 квітня 2022 року №125-ОД.

На даний час продовольчі набори повністю не сформовані. До них будуть додатково додаватися продукти тривалого зберігання.

Видача сформованих продовольчих наборів буде проводитись таким категоріям населення, як:

  • багатодітні сім’ї (троє та більше дітей);
  • сім’ї, де є діти з інвалідністю;
  • опікуни, під опікою яких перебувають повнолітні недієздатні особи;
  • внутрішньо переміщені особи, які з 24 лютого переїхали до Роменської міської територіальної громади;
  • особам з інвалідністю І –ІІІ групи.

Продовольчі набори отримають мешканці Роменської міської територіальної громади, які не отримали їх раніше.

Отримати набори необхідно особисто. Для цього з собою потрібно мати такі документи:

  • паспорт;
  • довідку про присвоєння ІПН;
  • документи, які підтверджують статус особи (посвідчення, довідки, рішення суду, тощо). Якщо особа має декілька статусів, то буде надаватися продовольчий набір лише по одному з них. Видача відбуватиметься в Будинку культури (м. Ромни, б-р Шевченка, 6).

Сформовані продовольчі набори будуть також видаватися старостам старостинських округів, що входять до складу Роменської міської територіальної громади, для подальшої видачі їх мешканцям.

Про час видачі сформованих продовольчих наборів з продуктами тривалого зберігання буде обов’язково додатково повідомлено в засобах масової інформації, на офіційній сторінці Facebook Управління соціального захисту населення Роменської міської ради, на офіційному вебсайті Роменської міської ради, а також буде розміщений «швидкий» рядок на телебаченні.

Номери контактних телефонів, за якими можна проконсультуватися щодо умов та порядку отримання гуманітарної допомоги: 0982520429; 0961875850; 0689589408 (понеділок-четвер з 08.00 год. до 17.15 год.; п’ятниця з 08.00 год. до 16.00 год (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.).

Сайт Роменської міської ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору