У роменських рятувальників гостювала делегація ветеранських організацій району + ФОТО

Суспільство 12:11, 18.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні 25-річчя створення Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України до закладу завітали гості. Вчора, 17 серпня, тут зустрічали делегацію ветеранських організацій Роменщини.

Рятувальники, виходячи з професійної етики, нагадали гостям правила поводження з вибухонебезпечними предметами. І звісно – показали свої здобутки та досягнення. Адже за ці роки в центрі з’явилися нові підрозділи, техніка, обладнання та спорядження. А разом з розширенням обладнання збільшилися й функції, які тепер виконують роменські рятувальники.

«Чого вартує не так давно відбудований водолазний комплекс, у якому кожен бажаючий після навчання та здачі іспитів може отримати затребувану у сучасному світі професію «водолаз», де також проходять підтвердження атестації водолази з різних регіонів країни. Позитивно вразили гостей і побутові умови, в яких проходять службу рятувальники. Зокрема, нещодавно збудоване рятувальне депо з сучасними боксами та технікою, а також комфортабельними службовими приміщеннями та побутовими кімнатами. Стаціонарна хімічна лабораторія з надсучасними приладами та обладнанням», – пишуть на сторінці МЦШР ДСНС України в Сумській області.

Також гостям показали музей та відбудовану їдальню, яку планують відкрити найближчим часом.

Ну і які ж гостини без музики – екскурсія закінчилася виконанням авторської пісні про рятувальників у виконанні духового оркестру.

Голова громадської організації «Ветеранів України» Борис Шамрай подякував рятувальникам за проведену зустріч від імені ветеранських організацій та побажав їм нових перемог у професійній діяльності.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору