У Ромнах для правоохоронців провели практичні заняття щодо особливостей розслідування окремих категорій злочинів + ФОТО

Поліція 10:03, 4.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні для особового складу Роменського районного відділу поліції провели практичні заняття співробітники слідчого управління ГУНП та Сумського НДЕКЦ МВС, які спеціалізуються на розслідуванні кримінальних правопорушень , вчинених проти життя та здоров’я особи, а також у сфері транспорту.

На початку зустрічі із вступним словом до співробітників Роменського районного відділу поліції звернувся заступник начальника відділу СУ ГУНП Олег Бахметенко. Під час виступу він роз’яснив слідчим порядок призначення судово-фототехнічних та судово-портретних експертиз. Далі Олег Бахметенко розповів роменським слідчим та співробітникам інших служб про особливості вилучення та порядок направлення на експертне дослідження об’єктів біологічного походження. Як проводити огляд місця події при розслідуванні злочинів, пов’язаних із застосуванням вогнепальної зброї. Про правила складання додатків до протоколу огляду місця події. Про особливості проведення оглядів місця події при статевих злочинах. Про те, як проводиться виявлення, фіксація, опис і вилучення слідів біологічного походження.

У подальшому перед співробітниками Роменського РВП виступили Микола Пархоменко, слідчий СУ ГУНП області, та Олександр Майданов, головний судовий експерт Сумського НДЕКЦ МВС, які розповіли про проблемні питання які виникають при документуванні місць ДТП та складенні відповідних процесуальних документів. Роз’яснили, як проводиться слідчий експеримент, як відобразити дані у протоколі слідчої дії та в схемі до нього.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору