У Ромнах на бульварі Свободи висадили алею лип

 Поділитися

Поділитися в

Вчора працівники відділів Виконавчого комітету Роменської міської ради висадили алею з лип на бульварі Свободи, яка в майбутньому, стане ще однією зеленою зоною та окрасою міста, пише голова Роменської міської ради Олег Стогній.

Також цими днями прибирання проводилося на декількох локаціях. Зокрема, на дорогах у напрямку Києва та Конотопа, які першими зустрічають гостей нашої громади. Там очистили бордюри від намулу, на узбіччях прибрали торішнє листя та сміття. Навели лад по вулицях Київська, Соборна та на бульварі Шевченка, впорядкували території на кладовищах. Також відповідні роботи з благоустрою тривають у старостинських округах Роменської громади.

«Щиро дякуємо керівництву та працівникам Роменського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Роменський агролісгосп” за постійну співпрацю та допомогу щодо наведення ладу у нашому спільному домі! Шановні мешканці, вкотре просимо не смітити, не створювати стихійних сміттєзвалищ, зокрема на учбіччях доріг. Цінувати працю інших, разом дбати про добробут та красу нашої громади!», – пише очільник громади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору