У Ромнах невідомі пошкодили лавочки у привокзальному сквері

ЖКГ 17:44, 20.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Ромнах зафіксовано неприємний випадок вандалізму — у привокзальному сквері невідомі особи викрутили шурупи та зняли дерев’яні дощечки з лавочок, повідомляє управління ЖКГ Роменської міської ради.

 

Такі дії не лише завдають шкоди комунальному майну, а й становлять небезпеку для людей, особливо дітей та літніх мешканців, які відпочивають у сквері.

«Ми обов’язково відновимо пошкоджені елементи, але важливо, щоб громадське майно залишалося під нашою спільною турботою і захистом», — йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору