У Ромнах обговорили готовність комунальних служб до можливих відключень електроенергії та початку опалювального сезону
Поділитися в
Копіювати посилання
Відбулася чергова оперативна нарада при міському голові Олегу Стогнію.
Головним питанням порядку денного стала підготовка комунальних підприємств, закладів та установ до роботи в умовах можливих перебоїв з електропостачанням, а також готовність до опалювального сезону.
Очільник громади наголосив, що жодне з підприємств чи установ міської ради не повинне припиняти свою роботу навіть у разі вимкнення електроенергії. До кінця дня керівники мають визначити потребу в резерві пального для забезпечення роботи генераторів і транспорту.
Олег Стогній окремо звернув увагу директора КП «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради Ігоря Щербака на необхідність безперебійної роботи комунальної техніки за будь-яких умов.
Інформація з сайту Роменської міської ради
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: