У Ромнах обговорили готовність комунальних служб до можливих відключень електроенергії та початку опалювального сезону

ЖКГ 16:34, 7.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

Відбулася чергова оперативна нарада при міському голові Олегу Стогнію.

 

Головним питанням порядку денного стала підготовка комунальних підприємств, закладів та установ до роботи в умовах можливих перебоїв з електропостачанням, а також готовність до опалювального сезону.

 

Очільник громади наголосив, що жодне з підприємств чи установ міської ради не повинне припиняти свою роботу навіть у разі вимкнення електроенергії. До кінця дня керівники мають визначити потребу в резерві пального для забезпечення роботи генераторів і транспорту.

 

Олег Стогній окремо звернув увагу директора КП «Комбінат комунальних підприємств» Роменської міської ради Ігоря Щербака на необхідність безперебійної роботи комунальної техніки за будь-яких умов.

Інформація з сайту Роменської міської ради

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чи змінили ви свої "транспортні" звички після здорожчання пального?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору