У Ромнах поліцейські провели лекцію для соціальних робітників + ФОТО

Поліція 09:01, 14.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час зустрічі правоохоронці розповіли присутнім про найпоширеніші випадки шахрайств та про те, як не потрапити на гачок аферистів. Окрім цього, нагадали про заборону спалювання сухої рослинності та звернули увагу на подолання насильства у сім’ї.

Захід відбувся у будинку культури міста Ромни, де дільничні офіцери поліції Роменського районного відділу поліції провели роз’яснювальну роботу серед соціальних робітників для підвищення їх особистої обізнаності та подальшому роз’яснені інформації соціально-незахищеним верствам населення, адже робота соціального працівника – це, насамперед, робота з людьми.

Під час виступу поліцейські зауважили, що шахраї не припиняють своєї злочинної діяльності та продовжують вигадувати нові схеми, а довірливі громадяни продовжують потрапляти на їх гачки. Тож, під час свого виступу правоохоронці розповіли про найпоширеніші випадки шахрайства та пояснили, як потрібно себе поводити, аби не стати жертвою аферистів.

Співробітники поліції звернули увагу всіх присутніх на те, що спалювання сухої трави, листя, твердих побутових відходів в межах населених пунктів категорично забороняється законодавством. Вони пояснили, що це не лише шкодить довкіллю, але й може призвести до масштабних пожеж, травмування та загибелі людей. Також, попередили про те, що за порушення цієї заборони законодавством передбачена відповідальність.

Наприкінці свого виступу правоохоронці приділили увагу й такій проблемі, як подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми. Поліцейські роз’яснили як захисти себе у випадку, якщо стали жертвою насильства, та як протидіяти цьому негативному явищу.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору