У Ромнах поліцейські взяли участь у акції “Walk for Freedom” — “Шлях до свободи”

Влада, Поліція 12:08, 19.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Захід відбувся у залі засідань Роменської районної державної адміністрації, де правоохоронці розповіли присутнім співробітникам місцевої райдержадміністрації про таке негативне явище, як торгівля людьми, та про те, як громадяни можуть отримати допомогу у випадку, якщо хтось став жертвою даного виду злочину.

Під час заходу Ярина Ярина, інспектор сектору превенції Роменського районного відділу поліції, розповіла, що тисячі українців щороку стають жертвами торгівлі людьми. Як правило за допомогою звертається лише кожен 12-й постраждалий від торгівлі людьми. Тому, державні, міжнародні та громадські організації об’єдналися, аби кожен з постраждалих міг абсолютно безкоштовно та конфіденційно отримати допомогу.

Крім цього, Ярина Ярина зазначила, що дуже часто зловмисники використовують різні туристичні, шлюбні чи модельні агенції, або ж інші заманливі оголошення в соціальних мережах Інтернету, метою яких є ввести в оману довірливих громадян, аби в подальшому їх експлуатувати.

Під час виступу інспектор сектору превенції зауважила, що дуже важливо, аби кожен, хто постраждав від цього негативного явища, не мовчав, а обов’язково та негайно звернувся за допомогою. Адже, лише у такий спосіб можна притягти до відповідальності зловмисників. А коли потерпілі не заявляють про свої порушені права, то дії порушників залишаються безкарними і вони ще й продовжують свою злочинну діяльність. Тому, у випадку, якщо хтось все ж таки став жертвою торгівлі людьми то обов’язково повідомте про це до поліції на лінію 102.

Відділ комунікації поліції Сумської області

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору